Společnost Starmon

je zařazena do seznamu

odborných dodavatelů

dotačního programu

zelená úsporám

obrazek obrazek2 obrazek3 obrazek4 obrazek5 obrazek6 obrazek7
  logo-oknaeu

  logo-slovaktual

  logo-roto

  logo-isotra      logo-vbh

Předokenní rolety

Nabízíme roletový systém ve 2 základních variantách - s pohledovou, tj. přiznanou roletovou schránkou typ VIVERA a s omítací, tj. schránkou skrytou ve fasádě typ PLASTERAX.

Pohledová schránka se ve většině případů používá při dodatečném osazování oken roletami. Schránka je z pohledové strany zkosená v úhlu 45°. Pohledová strana schránky je odnímatelná pro revizi a servis.Omítací schránka je určena do novostaveb kde je ukryta pod omítkou, a je s ní třeba počítat již v projektu stavby. Revize a servis se provádí tzv. revizní klapkou na spodní straně roletové schránky. Roletové schránky, vodící lišty a koncové lišty vyrábíme v prakticky neomezené škále barevnosti získané použitím technologie práškového lakování hliníkových profilů. Tato barevná úprava poskytuje našim výrobkům extrémní stálobarevnost a reprezentativní vzhled.

Na přání dodáváme též roletové schránky, vodící lišty a koncové lišty v širokém výběru barev profilů laminovaných folií Renolit, a to včetně dekorů dřeva, popř. rolety s integrovanou navíjecí sítí proti hmyzu.

Hliníkové lamely, vypěněné polyuretanovou pěnou dodáváme v široké škále barev, včetně např. dekorů dřeva. Vzhledem k odlišné technologii provádění barevných úprav lamel není však vždy možné zcela sjednotit barevné provedení kastlíku, vodících lišt a koncové lišty na straně jedné a hliníkových lamel na straně druhé.

Variantně lze hliníkové vypěňované lamely o výšce 37 mm nahradit lamelami plastovými dutinkovými. Při použití plastových dutinkových lamel je možno používat jen velmi omezený sortiment barevných variant.

Výrobky dodáváme v široké škále ovládání, od ručního, tj. manuálního - popruhem, šňůrou či klikou (navíječ, převodovka), přes motorové pohony ovládané lokálně spínačem až k centrálně ovládaným elektronickým systémům sdruženým pro celý dům.

Na přání lze dodat široký sortiment ovládacích systémů a zabezpečovacích prvků.

http://www.isotra.cz/produkty-blue.php?mnu=280&article=221
http://www.isotra.cz/produkty-blue.php?mnu=281&article=222


www.isotra.cz

Starmon s.r.o.

telefon: 465 321 535, mobil: 725 046 994 / 725 015 008

e-mail: starmon.oknaeu@starmon.cz, internet: www.starmon.cz

©2009 Starmon s.r.o., design by chobex.cz