Společnost Starmon

je zařazena do seznamu

odborných dodavatelů

dotačního programu

zelená úsporám

obrazek obrazek2 obrazek3 obrazek4 obrazek5 obrazek6 obrazek7
  logo-oknaeu

  logo-slovaktual

  logo-roto

  logo-isotra      logo-vbh

Dřevěné vchodové dveře IV 68, IV 78 a IV 88

ze smrku či meranti s izolačním dvojsklem, s výplněmi firem GAVA, PERITO, KN PLAST

Dřevěné vchodové dveře jsou vyráběny z trojvrstvé nebo čtyřrvstvé dřevěné lepené lamely, z tuzemských jehličnatých (převážně smrk) a exotických (převážně meranti) dřevin. Pro výrobu dveří používáme dřevěné lamelové profily o šířce 78 mm, resp 68 mm. Dřevěné dveře dodáváme v širokém výběru lazur nebo krycích barev míchaných podle vzorníku RAL a NCS

Všechny typy barevných úprav povrchu dřevěných profilů jsou prováděny na bázi vodou ředitelných vícevrstvých akrylátových systémů povrchových úprav značky SIKKENS. Akrylátový nátěrový systém je plně omyvatelný, v průběhu své životnosti však vyžaduje průběžnou obnovu. Technologicky správně vyrobené vchodové dveře jsou odolné proti agresivnímu prostředí, zachovávají si dlouhou životnost, mají tepelně-izolační a akustické vlastnosti, jsou odolné proti teplu i mrazu (dřevo neměkne ani nekřehne). Vchodové dveře vyrábíme ze smrkového a modřínového dřeva. Na přání zákazníka dodáváme také z dubového, nebo exotického dřeva - MERANTI.

Důležitá upozornění:

Dřevo je přírodní produkt, proto jednotlivé díly mohou vykazovat částečné barevné odlišnosti, přestože jsou ze stejné dřeviny. Také při povrchové úpravě provedené lazurou se mohou barevné odlišnosti objevit a nemohou být předmětem případné reklamace.

Dřevo není homogenní materiál a nevykazuje stále stejné fyzikální a chemické vlastnosti. I stejný druh dřeviny má podle místa růstu, průběhu letorostů, směru řezu (a mnoha dalších faktorů) poměrně odlišné vlastnosti. Těmi důležitými jsou z hlediska barevného provedení hustota dřeva nebo podíl tvrdých a měkkých vláken. Rozdílná nasákavost dřeva způsobuje v konečném efektu barevné rozdíly, které výrobce nemůže při nejlepší vůli ovlivnit.

Kontrola konečného barevného provedení právě dodaných výplní otvorů porovnáním s předloženým vzorkem nebo s dříve dodanými výrobky může, ze zcela přirozených důvodů dopadnout tak, že je nalezena určitá očima rozeznatelná diference. Záleží i na individuálních schopnostech toho kterého okna. Tato diference (mírná odchylka) od předloženého vzorku by neměla být příčinou a předmětem reklamace a je třeba s ní počítat.

Základní barevné odstíny

Starmon s.r.o.

telefon: 465 321 535, mobil: 725 046 994 / 725 015 008

e-mail: starmon.oknaeu@starmon.cz, internet: www.starmon.cz

©2009 Starmon s.r.o., design by chobex.cz